POZOR! VŠECHNY CENY NA DOTAZ. POPTÁVKY POUZE PŘES EMAIL. CENA ZÁVISÍ NA VELIKOSTI OBJEDNÁVKY (MIN. KČ 20 000,-)

PŘEKLÁDANÝ- DIAGONÁLNÍ PROFIL

1 položek celkem
Překládané obložení- severský smrk 19 x 146 MM
Překládané obložení- severský smrk 19 x 146 MM
Skladem (>5 ks)
Kód: ST19/146/2000

diagonální profil  délky 2000, 3600, 4200 , 5100 MM

 
od 71 Kč / ks
(od 82 Kč včetně DPH)
  • Překládané obložení je vodorovně připevněné dřevěné bednění (je možné i svislé sestavení), u kterého horní deska zakrývá desku níže o několik centimetrů, takže mezi deskami nemůže pronikat déšť. Obrácené bednění je všudypřítomné ve Skandinávii a těší se velké oblibě i v Německu.

  • Obrácené bednění je ideální pro opláštění fasád. Jsou chráněny před povětrnostními vlivy fasádním obkladem. Profilované dřevo se díky svým vlastnostem regulujícím vlhkost snadno udržuje a přispívá ke zdravému vnitřnímu klimatu.

  • U překládané obložení jsou jednotlivé kusy jednoduše položeny na sebe. Začněte odspodu s prvním profilem, širší stranou nahoru. Další profil je nasunut přes první profil a vyčnívá několik centimetrů, takže do něj nemůže proudit žádná voda. Proveďte touto cestou až nahoru , dokud nemáte uzavřenou zeď.

    Nové profily bednění mají spojení pero a drážka. U této techniky je profilová deska s jazykem směřujícím nahoru tlačena drážkou na jazyk další spodní profilové desky. Dbejte na to, aby se profilové desky volně přitlačovaly k sobě, tj. Ne příliš těsně, protože dřevo bude fungovat později a přizpůsobí se převládajícím podmínkám vlhkosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení