POZOR! VŠECHNY CENY NA DOTAZ. POPTÁVKY POUZE PŘES EMAIL. CENA ZÁVISÍ NA VELIKOSTI OBJEDNÁVKY (MIN. KČ 20 000,-)

PŘEKLÁDANÝ- DIAGONÁLNÍ PROFIL

1 položek celkem
Překládané obložení- severský smrk 19 x 146 MM
Překládané obložení- severský smrk 19 x 146 MM
Skladem (>5 ks)
Kód: ST19/146/2000

diagonální profil  délky 2000, 3600, 4200 , 5100 MM

 
od 71 Kč / ks
(od 83 Kč včetně DPH)
  • Překládané obložení je vodorovně připevněné dřevěné bednění (je možné i svislé sestavení), u kterého horní deska zakrývá desku níže o několik centimetrů, takže mezi deskami nemůže pronikat déšť. Obrácené bednění je všudypřítomné ve Skandinávii a těší se velké oblibě i v Německu.

  • Obrácené bednění je ideální pro opláštění fasád. Jsou chráněny před povětrnostními vlivy fasádním obkladem. Profilované dřevo se díky svým vlastnostem regulujícím vlhkost snadno udržuje a přispívá ke zdravému vnitřnímu klimatu.

  • U překládané obložení jsou jednotlivé kusy jednoduše položeny na sebe. Začněte odspodu s prvním profilem, širší stranou nahoru. Další profil je nasunut přes první profil a vyčnívá několik centimetrů, takže do něj nemůže proudit žádná voda. Proveďte touto cestou až nahoru , dokud nemáte uzavřenou zeď.

    Nové profily bednění mají spojení pero a drážka. U této techniky je profilová deska s jazykem směřujícím nahoru tlačena drážkou na jazyk další spodní profilové desky. Dbejte na to, aby se profilové desky volně přitlačovaly k sobě, tj. Ne příliš těsně, protože dřevo bude fungovat později a přizpůsobí se převládajícím podmínkám vlhkosti.